![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/02/424614412_913552134105786_8857764925346383476_n.jpg)
Με νίκη συνέχισε τις υποχρεώσεις του στη Women’s Football League ο ΠΑΟΚ, επικρατώντας στους Νέους Επιβάτες με 2-0 του ΑΟ ΡΕΑ, στο πλαίσιο της 16ης αγωνιστικής.
Ιστορία έγραψε στους Νέους Επιβάτες, η αρχηγός της γυναικείας ομάδας ποδοσφαίρου του ΠΑΟΚ, Θωμαή Βαρδαλή, η οποία πέτυχε το 100ο της γκολ με την φανέλα του Δικεφάλου, στο δεύτερο γκολ του «Ισόβιου Πρωταθλητή» κόντρα στον ΑΟ ΡΕΑ.
H Θωμαή Βαρδαλή έφτασε τα 100 γκολ με την ασπρόμαυρη φανέλα! Και πόσο πιο ΠΑΟΚ, το έκανε με απευθείας εκτέλεση κόρνερ!
Σχετικα θεματαWomen's Football LeagueΑριθμοίΓκολΓυναικείο ΠοδόσφαιροΓυναίκεςΘωμαή ΒαρδαλήΠΑΟΚΠΑΟΚ ΓυναίκεςρεκόρΣτατιστικά
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2021/12/skg_sports_logo_final_blue_250_50.png)