![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/05/savvidis-party.jpg)
Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ «ανέβασε» στον επίσημο λογαριασμό της στο «twitter» ένα μικρό απόσπασμα από την ομιλία του Ιβάν Σαββίδη στην ομάδα, κατά τη διάρκεια του γλεντιού των Πρωταθλητών Ελλάδας στο Κτήμα Δέδα.
«Παιδιά είμαι ευγνώμων σε εσάς. Ξέρω πως περάσατε δύσκολα, πως ήταν μία δύσκολη σεζόν και πως παλέψατε μέχρι την τελευταία ανάσα σας. Δώσατε χαρά σε εκατομμύρια ανθρώπους. Να είστε χαρούμενοι, να πιστεύετε στους εαυτούς σας. Πιστέψτε στη δουλειά που κάνετε, Να αγαπάτε την οικογένειά σας και ο ΠΑΟΚ για εμάς είναι μία οικογένεια», τόνισε μεταξύ άλλων ο ισχυρός άντρας του «Δικεφάλου».
Η μέρα θα κλείσει με τον καλύτερο τρόπο! Με το μήνυμα του αρχηγού της ασπρόμαυρης οικογένειας! #ThePresident #IvanSavvidis #TheIncredibles pic.twitter.com/8kIbcPomew
— PAOK FC (@PAOK_FC) May 20, 2024
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2021/12/skg_sports_logo_final_blue_250_50.png)