![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/04/iraklis10.jpg)
Η νέα εποχή του Παναγιώτη Μονεμβασιώτη στον Ηρακλή έχει αρχίσει ήδη αν και δεν έχε ανακοινωθεί. Ο Ηρακλής προετοιμάζετα με τρομερούς ρυθμούς για την επόμενη μέρα και ήδη η αγορά λεωφορείου που θα μεταφέρει την ομάδα σε όλους τους αγώνες, δείχνει πόσα βήματα έχουν γίνει.
Το λεωφορείο είναι στα χρώματα και τα σύμβολα του Ηρακλή, έχει πάνω τον Λευκό Πύργο και τους χορηγούς και ένα συγκλονιστικό μήνυμα προς κάθε κατεύθυνση που προκαλεί ανατριχίλα σε κάθε φίλο του Ηρακλή:
«Είμαστε αυτοί που κάποιοι θέλησαν να μας διαγράψουν από την ιστορία του Ελληνικού ποδοσφαίρου!».
Σχετικα θεματαSUPER LEAGUE 2ΗρακλήςΛΕΩΦΟΡΕΙΟΠοδόσφαιρο
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2021/12/skg_sports_logo_final_blue_250_50.png)