![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/05/frapard.jpg)
Ο Αρης ζήτησε και πήρε αναβολή για τις 6 Ιουνίου για την υπόθεση της απολογίας στην πειθαρχικη επιτροπή της ΕΠΟ για την απονομή των μεταλλίων.
Ο νομικός σύμβουλος της ΠΑΕ Αρης ζήτησε αναβολή, καθώς ταυτόχρονα δίκαζε άλλη υπόθεση και η εκδίκαση θα γίνει την ερχόμενη Πέμπτη. Οι άνθρωποι του Αρη επιμένουν και θα υποστηρίξουν ότι ουδέποτε κλήθηκαν για να παραλάβουν τα μετάλλια, κατι που παραδέχτηκε και το μέλος της εκτελεστικής επιτροπής της ΕΠΟ, Παναγιώτης Διακοφώτης, αφού δεν άκουσε να καλούνται οι παίκτες του Αρη να παραλάβουν τα μετάλλιά τους.
Σε ό,τι αφορά την κλήση της ΔΕΑΒ, η απολογία των Καρυπίδη, Σουλεϊμάνοφ είναι προγραμματισμένη για την Δευτέρα, στις 11.30.
Σχετικα θεματαΑναβολήΑΡΗΣΕΠΟΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΟΠοδόσφαιρο
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2021/12/skg_sports_logo_final_blue_250_50.png)