![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2023/03/Hakim-red-shirt-e1679046529676.jpg)
Η ΚΕΔ μάλλον κάνει πλάκα στον Αρη! Ενώ η διοίκηση της ΠΑΕ έχει αποφασίσει να μην μιλάει για διατησία, η ΚΕΔ όρισε στο ντέρμπι της Δευτέρας με την ΑΕΚ, τον γνώρισμο Σουηδοϊρακινό Μοχάμεντ Αλ Χακίμ, ο οποίος έρχεται για τρίτη φορά στην Ελλάδα μετά τα Άρης-ΠΑΟΚ 1-2 και Ολυμπιακός-Άρης 4-1, στα οποία ο Αρης είχε έντονα παράπονα.
Βοηθοί του θα είναι οι συμπατριώτες του Μεχμέντ Κούλουμ, Ρόμπιντ Βίλντε, 4ος Αλέξανδρος Τσακαλίδης και στο VAR ο Ολλανδός Μπόεκελ Πάουλους Φαν, με τον Παπαδάκη.
Στα άλλα παιχνίδια, το ΠΑΟΚ-Λαμία θα διευθύνει ο Σιδηρόπουλος (VAR ο Διαμαντόπουλος), το Παναθηναϊκός-ΟΦΗ θα σφυρίξει ο Τζήλος (VAR ο Παπαδόπουλος) και το Βόλος-Ολυμπιακός ο Παπαπέτρου (VAR ο Γκορτσίλας).
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2021/12/skg_sports_logo_final_blue_250_50.png)