![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/01/fang.jpg)
Η γυναικεία ομάδα βόλεϊ του ΠΑΟΚ ενισχύεται με την απόκτηση της Κινέζας διεθνής ακραίας Ντουάν Φανγκ, με συμμετοχές σε μεγάλες διεθνείς διοργανώσεις με την εθνική ομάδα της χώρας της.
Ο «Δικέφαλος» ενισχύεται εκεί που «πονάει» προκειμένου να ξεκινήσει την αντεπίθεση του με το βλέμμα στην τελική ευθεία της σεζόν.
Γεννημένη το 1994 με ύψος 1,88 μέτρα η Ντουάν Φανγκ, που όλα αυτά τα χρόνια αγωνιζόταν με την Liaoning Tengda στην πατρίδα της, έρχεται να καλύψει το κενό που άφησε η Μιλάνοβα, με τη Βουλγάρα να μην πείθει με τις εμφανίσεις της και εδώ και λίγες εβδομάδες να αποτελεί παρελθόν από τον ΠΑΟΚ.
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2021/12/skg_sports_logo_final_blue_250_50.png)