![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/06/arisbox.jpeg)
Ο προπονητής του τμήματος Πυγμαχίας του Αρη, Γιώργος Γκαβέζος, και η πρωταθλήτρια Ελλάδας Παρασκευή Τσακαλέλλη, βρέθηκαν στην εκπομπή “Με 100 στα ΣΠΟΡ” της Δημοτικής Τηλεόρασης Θεσσαλονίκης με τη Βάσω Τσάνα.
Αφορμή; Ο Αρης ανακηρύχτηκε Πρωταθλητής και Πολυνίκης σύλλογος στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παμπαίδων και για πρώτη φορά Πρωταθλητής και Πολυνίκης σύλλογος στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων που έγινε στα Γρεβενά, για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά.
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2021/12/skg_sports_logo_final_blue_250_50.png)