![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/05/441285136_811590207579039_1046290849752537737_n-768x576-1.jpg)
Κανείς δεν γνωρίζει αν όντως το χτεσινό παιχνίδι απέναντι στον Παναθηναϊκό ήταν το τελευταίο του Κέβιν Πόρτερ Τζούνιορ με τη φανέλα του ΠΑΟΚ, η προτεραιότητα του είναι η επιστροφή στο ΝΒΑ, με τον ίδιο να έχει τονίσει, πάντως, πως αν μείνει στην Ευρώπη θα το κάνει μόνο για τον «Δικέφαλο».
Το σίγουρο είναι πως ο Αμερικανός σούπερ σταρ πρόλαβε να αφήσει το στίγμα του τον 1,5 μήνα που βρέθηκε στη Θεσσαλονίκη, καθώς η παρουσία του στον ΠΑΟΚ συζητήθηκε σε όλη την Ευρώπη…
Η εικόνα του Πόρτερ θα μείνει έξω από το «Παλατάκι», καθώς εκεί έχει δημιουργηθεί ένα γκράφιτι με κεντρικό πρόσωπο τον Αμερικανό ΝΒΑερ.
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2021/12/skg_sports_logo_final_blue_250_50.png)