![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/06/447440296_986449533482712_6611158801315882344_n.jpg)
Τις συνήθειες της μεγάλης ομάδας «κόλλησαν» και τα νεότερα σε ηλικία κορίτσια του ΠΑΟΚ Β, αφού στον τελικό του πρωταθλήματος των Β’ ομάδων κόντρα στις Νέες του Εργοτέλη επικράτησαν με 5-0 και κατέκτησαν το πρωτάθλημα Ελλάδας!
Με την επικράτηση αυτή τμήμα Ποδοσφαίρου γυναικών του ΠΑΟΚ έκανε το «τρεμπλ», καθώς μετά την κατάκτηση του πρωταθλήματος και του κυπέλλου από τη γυναικεία ομάδα, ήρθε και ο τρίτος τίτλος από την δεύτερη ομάδα.
Σχετικα θεματαΓυναικείο ΠοδόσφαιροΠΑΟΚΠΑΟΚ ΒΠΑΟΚ ΓυναίκεςΠοδόσφαιρο
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2021/12/skg_sports_logo_final_blue_250_50.png)