![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/03/ολε-σκομποε1.jpg)
Ο Όλε Σκόμποε που ήρθε από τη Δανία, ένας απο τους ξένους ποδοσφαιριστές που αγαπήθηκε περισσότερο από τους φιλάθλους του Άρη ήταν βαθιά συγκινημένος ανάμεσα στους πρώην συμπαίκτες του:
«Χρόνια πολλά στον Άρη. Είναι τιμή για μένα που βρίσκομαι εδώ. Ήταν μια φανταστική περίοδος για εμένα στον Άρη. Ήταν η καλύτερη περίοδος στην καριέρα μου. Χαίρομαι που βλέπω παλιούς συμπαίκτες μου. Το μυστικό εκείνης της ομάδας ήταν η φιλία μας έξω από το γήπεδο. Χαίρομαι που είδα τον Κολτσίδα. Ήταν πολύ χρήσιμος παίκτης για μένα».
Σχετικα θεματαArisac110projectΑΡΗΣΑΡΗΣ 110 ΧΡΟΝΙΑΟΛΕ ΣΚΟΜΠΟΕΠοδόσφαιρο
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2021/12/skg_sports_logo_final_blue_250_50.png)