![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/02/νταριντα.jpg)
Επειτα από πέντε ολόκληρες μέρες σε Γιάννινα και Αγρίνιο, η αποστολή του Αρη επέστρεψε στη Θεσσαλονίκη για λίγες ανάσες και θα φύγει ξανά για την ΑΘήνα, καθώς την περιμένει ο αγώνας με τον Ατρόμητο.
Το κλίμα όμως είναι εξαιρετικό μετά το βήμα πρόκρισης στο ματς με τον Παναιτωλικό για τον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας.
Ο Αρης παίζει πάλι Σάββατο με στόχο πλέον τη νίκη που θα τον φέρει ακόμα πιο κοντά στην οριστικοποίηση της συμμετοχής του στα πλέι οφ.
Ο Άκης Μάντζιος περιμένει τα νεότερα από το ιατρικό δελτίο. Ο Τζούρασεκ παραμένει αμφίβολος λόγω της κάκωσης στο γόνατο από το ματς με τον ΠΑΣ. Ερωτηματικό είναι οι Φαμπιάνο-Ζαν Ζουλ, ενώ θα φανεί αν θα επιστρέψει ο Φεράρι στο ροτέισον.
Σχετικα θεματαSUPER LEAGUEΑΡΗΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣΠοδόσφαιρο
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2021/12/skg_sports_logo_final_blue_250_50.png)