![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/03/antetokounmpo-1.jpg)
Οι Μπακς επικράτησαν των Χοκς με 122-113 μέσα στην Ατλάντα και να κάνουν άλλο ένα βήμα για τη δεύτερη θέση της Ανατολής, αφού πλέον πλησιάζουμε στα play off του ΝΒΑ.
Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο έδωσε μια ακόμη τρομερή παράσταση και οδήγησε στη νίκη την ομάδα του. Ο Greek Freak τελείωσε το παιχνίδι με 36 πόντους, 16 ριμπάουντ, 7 ασίστ, 3 κλεψίματα και 1 μπλοκ σε 38 λεπτά συμμετοχής, με 12/21 δίποντα και 12/16 βολές.
Απολαύστε τις καλύτερες στιγμές του Έλληνα σούπερ σταρ των «ελαφιών» κόντρα στα «γεράκια»:
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2021/12/skg_sports_logo_final_blue_250_50.png)