![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/06/2704nerantzakis_mar.jpg)
Ο ΠΑΟΚ ανακοίνωσε την έναρξη της συνεργασίας του με τον Μάσιμο Καντσελιέρι, με τον Ιταλό προπονητή να αναλαμβάνει τα ηνία του πάγκου για τη σεζόν 2024-25.
Ο «Δικέφαλος» με ανακοίνωσή του ευχαρίστησε τον Στάθη Νεραντζάκη, ο οποίος βρισκόταν στο τεχνικό επιτελείο του συλλόγου τα τελευταία 5 χρόνια ενώ ο ίδιος είχε αναλάβει ως πρώτος προπονητής στις 17 Φεβρουαρίου, μετά το τέλος της συνεργασίας με τον Φώτη Τακιανό.
«Στάθη, ευχαριστούμε πολύ…
Μετά από πέντε χρόνια ο Στάθης Νεραντζάκης αποχωρεί από το τεχνικό επιτελείο του ΠΑΟΚ mateco. Ήταν ένας πολύτιμος συνεργάτης, σε εποχές δύσκολες, με σημαντική προσφορά σε όλο αυτό το χρονικό διάστημα.
Τον ευχαριστούμε θερμά για την παρουσία του στην ομάδα μας και του ευχόμαστε καλή συνέχεια στην καριέρα του και κάθε επιτυχία σε ότι κι αν κάνει…».
Μετά από πέντε χρόνια, ο Στάθης Νεραντζάκης αποχωρεί από τον ΠΑΟΚ.
Τον ευχαριστούμε πολύ για όλα ⚪️⚫️
👉🏻 https://t.co/LmhUI84yT6 pic.twitter.com/LDfh1mjMlD— PAOK BC (@PAOKbasketball) June 11, 2024
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2021/12/skg_sports_logo_final_blue_250_50.png)