![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2023/11/stark1.jpg)
Ο Αρης περιμένει τον αμερικανό γκαρντ Τζόναθαν Σταρκ στη Θεσσαλονίκη, προκειμένου να αντικαταστήσει τον καναδό Μαρκους Καρ, που δεν μπόρεσε ποτέ να προσαρμοστεί και θα αποχωρήσει. Ο Καρ αναμένεται πάντως να παίξει για τελευταία φορά κόντρα στο Μαρούσι, καθώς φαίνεται ότι δεν θα προλάβουν οι άνθρωποι του Αρη να εκδώσουν το δελτίο του Σταρκ.
Την ίδια στιγμή, ο Ρομπέρτο Γκάλινατ έχει αποφασίσει να συνεχίσει να αγωνίζεται και να μην κάνει επέμβαση στον παλιότερο τραυματισμό του. Ετσι αναμένεται να παίξει κανονικά κόντρα στο Μαρούσι.
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2021/12/skg_sports_logo_final_blue_250_50.png)