![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2023/07/5933055.jpg)
Οι παίκτες και τα μέλη της Εθνικής Νέων-Ανδρών κρέμασαν τα μετάλλια στο στήθος τους και φωτογραφήθηκαν μετά την κατάκτηση του χάλκινου μεταλλίου στο Eurobasket U20.
Ο πρόεδρος της ΕΟΚ, Βαγγέλης Λιόλιος, και ο General manager Εθνικής Ανδρών, Νίκος Ζήσης, ανέλαβαν αυτό το έργο και συνεχάρησαν έναν έναν τα μέλη της Ελλάδας για τη σπουδαία στιγμή!
Η χάλκινη Εθνική Νέων Ανδρών!#FIBAU20Europe #HellasBasketball 🏀🇬🇷 pic.twitter.com/21oMeWV0NJ
— Hellenic Basketball (@HellenicBF) July 16, 2023
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2021/12/skg_sports_logo_final_blue_250_50.png)