![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/03/aris-ac1.jpg)
Σείστηκε το Ολύμπιον, δάκρυσαν οι θρύλοι του Θεού Αρη! Αποθέωση και χειροκρότημα σε μία εντυπωσιακή γιορτή για τα 110 χρόνια, ένα επετειακό γκαλά που θα μείνει στην ιστορία.
Ολη η οικογένεια του Αρη ήταν εκεί και όλη η αθλητική Ελλάδα παρακολούθησε μέσα από την ζωντανή μετάδοση το επετειακό γκαλά στο οποίο βραβεύτηκαν οι μεγάλες ομάδες του παρελθόντος και όλες όσες έφεραν τίτλους.
Δείτε το photostory της μεγάλης βραδιάς:
Σχετικα θεματαArisac110projectΑΡΗΣΑΡΗΣ 110 ΧΡΟΝΙΑ
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2021/12/skg_sports_logo_final_blue_250_50.png)