![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2022/10/ari.png)
Η ΠΑΕ Αρης ξέσπασε για τη διαιτησία του Αζέρου Αγκάγιεφ μετά το τέλος του αγώνα θέτοντας ξανά το ζήτημα του ορισμού των Ελλήνων διαιτητών. Αναλυτικά:
«Μετά και τις αποψινές «ομορφιές» του Αγκάγιεφ στη Λεωφόρο, αναρωτιόμαστε, ειλικρινά, τι άλλο περιμένετε και δεν ορίζετε Έλληνες διεθνείς διαιτητές; Δηλαδή, τι άλλο περιμένετε να δείτε για να ορίσετε Έλληνες; Έλεος !!!».
Σχετικα θεματαΑλιγιάρ ΑγκάγεφΑνακοίνωσηΑΡΗΣΔιαιτησίαΠαναθηναϊκός
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2021/12/skg_sports_logo_final_blue_250_50.png)