![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/02/6108898.jpg)
Πέρασαν 26 χρόνια από την ημέρα που το γελαστό παιδί του ΠΑΟΚ, ο Παναγιώτης Κατσούρης, άφησε την τελευταία του πνοή στην άσφαλτο. Ήταν 9 Φεβρουαρίου του 1998 και ήταν μόλις 22 ετών
Στο σημείο του τραγικού δυστυχήματος, τελέστηκε το πρωί του Σαββάτου (10/2) το ετήσιο μνημόσυνο, με το «παρών» να δίνουν ο β’ αντιπρόεδρος της ΠΑΕ, Αγγελος Αναστασιάδης, τα μέλη του Δ.Σ., Δημοκράτης Παπαδόπουλος και Κυριάκος Κυριάκος, ο Ζίβκο Ζίβκοβιτς εκπροσωπώντας τους ποδοσφαιριστές του Δικεφάλου, ο διευθυντής του ποδοσφαιρικού τμήματος, Χρήστος Καρυπίδης, καθώς επίσης και ο βετεράνος ποδοσφαιριστής, Κώστας Ορφανός.
Στεφάνια στη μνήμη του Παναγιώτη Κατσούρη έστειλε ο πρόεδρος του συλλόγου, Ιβάν Σαββίδης, αλλά και η ΠΑΕ ΠΑΟΚ.
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/02/6108892.jpg)
ΕΤΗΣΙΟ ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΤΣΟΥΡΗ
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/02/6108889.jpg)
ΕΤΗΣΙΟ ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΤΣΟΥΡΗ
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/02/6108886.jpg)
ΕΤΗΣΙΟ ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΤΣΟΥΡΗ
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/02/6108881.jpg)
ΕΤΗΣΙΟ ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΤΣΟΥΡΗ
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/02/6108882.jpg)
ΕΤΗΣΙΟ ΜΝΗΜΟΣΥΝΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΤΣΟΥΡΗ
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2021/12/skg_sports_logo_final_blue_250_50.png)