![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/05/tzolakis_giannakis.jpg)
Ο Κωνσταντίνος Τζολάκης, αμέσως μετά το τέλος του ντέρμπι ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 2-0, βγήκε από τα αποδυτήρια της Τούμπας και πήγε κατευθείαν να συναντήσει τον μικρό Γιάννη Παπαστεφανάκη, ο οποίος είχε φροντίσει να ζητήσει να τον δει από κοντά, λόγω και της καταγωγής των δύο από την Κρήτη.
Το τετ α τετ έγινε με τον Γιάννη (ο μικρός δεν χάνει ματς του ΠΑΟΚ) να παίρνει ως δώρο τη φανέλα του Έλληνα τερματοφύλακα του Ολυμπιακού και στην ολιγόλεπτη κουβέντα που είχε με τον Κρητικό γκολκίπερ του ευχήθηκε με αγνή ψυχή του να κατακτήσουν UEFA Conference League: «Μακάρι να το πάρετε» του είπε!
Απ’ τις ωραίες στιγμές και εικόνες που “γεννάει” το ποδόσφαιρο… #paokoly pic.twitter.com/4t9I9Benb3
— Stavros Sountoulidis (@sts71) May 12, 2024
Σχετικα θεματαPlayoffsSuperleagueΓΙΑΝΝΑΚΗΣΚΩΣΤΑΣ ΤΖΟΛΑΚΗΣΟλυμπιακόςΠΑΟΚΠΑΟΚ-ΟλυμπιακόςΠΛΕΙ ΟΦΠοδόσφαιρο
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2021/12/skg_sports_logo_final_blue_250_50.png)