![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/04/6188102.jpg)
Το απόγευμα της περασμένης Κυριακής (14/4) ο Κέβιν Πόρτερ Jr είχε την πρώτη επαφή με τον κόσμο του ΠΑΟΚ στον εντός έδρας αγώνα με την Καρδίτσα, όπου ήταν εντυπωσιακός και άγγιξε το triple-double, τώρα ετοιμάζεται να γνωρίσει από κοντά την «καυτή» ατμόσφαιρα που δημιουργούν οι φίλοι του «Δικεφάλου» στην Τούμπα, παρακολουθώντας το παιχνίδι της Πέμπτης (18/4) κόντρα στην Μπριζ από τα επίσημα του γήπεδου μαζί με τον πρόεδρο της «ασπρόμαυρης» ΚΑΕ, Θανάση Χατζόπουλο.
Σχετικα θεματαΓήπεδο ΤούμπαςΘανάσης ΧατζόπουλοςΚΑΕ ΠΑΟΚΚΕΒΙΝ ΠΟΡΤΕΡ ΤΖΟΥΝΙΟΡΚλαμπ ΜπριζΜπάσκετΠΑΟΚΠοδόσφαιρο
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2021/12/skg_sports_logo_final_blue_250_50.png)