![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2024/03/Untitled-111111.jpg)
Ο ΠΑΟΚ κατάφερε το βράδυ της Πέμπτης να φτάσει σε μια ιστορική πρόκριση, ανατρέποντας το 2-0 του πρώτου αγώνα στο «Μάξιμιρ» απέναντι στην Ντινάμο, παίρνοντας το εισιτήριο για τους «8» του Europa Conference League.
Ο Δικέφαλος ήταν ισοπεδωτικός στη ρεβάνς της Τούμπας και διέλυσε με 5-1 τους Κροάτες με την «ασπρόμαυρη» ΠΑΕ να δίνει τα πλάνα της παρακάμερας η οποία είναι εντυπωσιακή.
Δείτε την παρακάμερα του ΠΑΟΚ από το παιχνίδι με την Ντιναμό Ζάγκρεμπ:
![](https://skgsports.gr/wp-content/uploads/2021/12/skg_sports_logo_final_blue_250_50.png)