Backstage
Αθλητικές μεταδόσεις: Tι θα δείτε και πού θα το δείτε
Φουλ πρόγραμμα με αγώνες και αθλητικές μεταδόσεις. Με ελληνική Super league, ΠΑΣ Γιάννινα-Αρης, αλλά και μεγάλα ευρωπαϊκά ντέρμπι Ρομα-Ίντερ, Λεβερκουζεν-Μπάγερν και Ρεάλ Μαδρίτης-Τζιρόνα
13:35 | Α.Σ. Βόλος 2004 – Σειρήνες Γρεβενών – Ποδόσφαιρο | |
14:30 | Ίπσουιτς – Γουέστ Μπρομ – Ποδόσφαιρο | |
14:30 | Καρσίγιακα – Νταρουσάφακα – Μπάσκετ | |
14:30 | Μάντσεστερ Σίτι – Έβερτον – Ποδόσφαιρο | |
15:00 | Αλαβές – Βιγιαρεάλ – Ποδόσφαιρο | |
15:00 | Τσιταντέλα – Πάρμα – Ποδόσφαιρο | |
16:00 | Κάλιαρι – Λάτσιο – Ποδόσφαιρο | |
16:00 | ΑΟ Μυκόνου – Πανιώνιος – Μπάσκετ | |
16:30 | Γκλάντμπαχ – Ντάρμσταντ – Ποδόσφαιρο | |
16:30 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μπόχουμ – Ποδόσφαιρο | |
16:30 | Βέρντερ Βρέμης – Χάιντενχαϊμ – Ποδόσφαιρο | |
16:30 | Άουγκσμπουργκ – Λειψία – Ποδόσφαιρο | |
16:30 | Matchday Live – Λεπτό προς Λεπτό – Ποδόσφαιρο | |
16:30 | Ουνιόν Βερολίνου – Βόλφσμπουργκ – Ποδόσφαιρο | |
17:00 | Τότεναμ – Μπράιτον – Ποδόσφαιρο | |
17:00 | Φούλαμ – Μπόρνμουθ – Ποδόσφαιρο | |
17:00 | Γουλβς – Μπρέντφορντ – Ποδόσφαιρο | |
17:00 | Σαουθάμπτον – Χάντερσφιλντ – Ποδόσφαιρο | |
17:00 | Πάφος – Εθνικός Άχνας – Ποδόσφαιρο | |
17:00 | Λούτον – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Ποδόσφαιρο | |
17:00 | Λίβερπουλ – Μπέρνλι – Ποδόσφαιρο | |
17:15 | Ρεάλ Σοσιεδάδ – Οσασούνα – Ποδόσφαιρο | |
17:15 | Καρδίτσα – Κολοσσός H Hotels – Μπάσκετ | |
17:30 | Ολυμπιακός – ΟΦΗ – Ποδόσφαιρο | |
17:30 | ATP 250 2024 – Τένις | |
19:00 | ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης – Ποδόσφαιρο | |
19:00 | Ρόμα – Ίντερ – Ποδόσφαιρο | |
19:00 | NBA on Fire 2023-24 Ε15 – Μπάσκετ | |
19:30 | Ρεάλ Μαδρίτης – Τζιρόνα – Ποδόσφαιρο | |
19:30 | Παναιτωλικός – Ατρόμητος – Ποδόσφαιρο | |
19:30 | ATP 250 2024 – Τένις | |
19:30 | Λεβερκούζεν – Μπάγερν Μονάχου – Ποδόσφαιρο | |
19:30 | Νότιγχαμ Φόρεστ – Νιούκαστλ – Ποδόσφαιρο | |
20:00 | ΠΑΣ Λαμία – Αστέρας Τρίπολης – Ποδόσφαιρο | |
20:00 | Ντερτόνα – Σάσαρι – Μπάσκετ | |
20:15 | Απόλλων Πάτρας – Προμηθέας – Μπάσκετ | |
21:00 | Αλμέρε Σίτι – Άλκμααρ – Ποδόσφαιρο | |
21:30 | Καϊζερσλάουτερν – Πάντερμπορν – Ποδόσφαιρο | |
21:45 | Σασουόλο – Τορίνο – Ποδόσφαιρο | |
21:45 | Κλαμπ Μπριζ – Έουπεν – Ποδόσφαιρο | |
22:00 | Λας Πάλμας – Βαλένθια – Ποδόσφαιρο | |
22:00 | Ντάλας Μάβερικς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Μπάσκετ | |
22:00 | Παρί Σεν Ζερμέν – Λιλ – Ποδόσφαιρο | |
22:30 | Μποαβίστα – Εστορίλ – Ποδόσφαιρο |